Tungsten karbür düğmeleri

Chinatungsten Online, tungsten karbür ürünleri profesyonel bir Çinli üretici. Biz mükemmel teknoloji ve denetçiler tarafından yönlendirilen zengin teknoloji gücü ve yeni bir test ve üretim ekipmanları ile entegre, ile üretim ve araştırma orta ve yüksek dereceli tungsten karbür ürünler, biz üretiminde uzmanlaşmış tungsten karbür düğmeleri, kömür kesici, petrol ve kömür alan makine parçaları aşınma, ipuçları ve diğer standart dışı ürünler gördüm. Ürünlerimiz yüksek itibar ile yurtiçinde ve yurtdışında çok iyi satılıyor.

Aynı zamanda bazen "Ağır metal" olarak adlandırılır tungsten karbür, herhangi bir sert metal veya alaşım çok daha büyük bir sıkıştırma mukavemetine sahiptir. Aşınmaya karşı son derece dayanıklı olduğundan, bu aşınma çeşitli uygulamalarda kullanılmak için idealdir. Sert metal machineable ve genellikle toz tungsten ve toz bakır sinterlenir, bir biyolojik güvenli, çok ağır bir malzemedir.Hurda tungsten karbür geri dönüşümlüdür ve genellikle üretildiği zaman delme veya işleme golf demir ağırlıklar, gama kolimatör ve uçak asansör denge ağırlıkları. Hatta yüksek sertlik ve yüksek yoğunluklu tutar yüksek sıcaklık istikrarlı doğasıdır. Özellikle, WC-Co karbür makine çok iyi bir performans sergiliyor.

Tungsten karbür orta ve yüksek basınç DTH sondaj kullanılmak üzere, tungsten karbür düğmeleri üretmek için yüksek kalite şartı için çok uygundur. Sert metal düğmeler her zaman yıllar boyunca ana ürünleri olmuştur, biz onları geniş bir yelpazede üretim uzmanlık geliştirdik. Sert metal düğmeler yaygın olarak sunulan petrol sondaj ve kar temizleme, kar pulluk veya ekipman uygulanır. Sert metal düğmeler kar temizleme ve sokak temizliği için araçlar, madencilik makine ve yol bakım kesici kömür delici aletler kullanılmaktadır. Madencilik Sert metal düğme bit yaygın olarak taş ocakları, maden, tünel ve özel inşaatlar kullanılmak üzere taş aletler, madencilik araçları uygulanır.

Chinatungsten Online sözleşme ile uyan, itibar değer vermek, kalite güvence ve hizmet optimize iş inanç izleyin. Biz kendi ihtiyacınıza göre üretebilir. Biz özel ürünler için el işleme taahhüt ederler. Eğer ilgilenen bazı şey varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Soruşturma edilir.

tungsten karbür düğmeleri-3 tungsten karbür düğmeleri-4 tungsten karbür düğmeleri-5 tungsten karbür düğmeleri-6

Başka bir soru veya tungsten karbür düğmeleri soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com   sales@xiamentungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Daha Fazla Bilgi>>
Tungsten karbür
Tungsten Karbür Sayfası